Спротив українців зриває плани окупантів щодо швидкої інтеграції захоплених населених пунктів

25 Травня, 2022

Український спротив показав кремлівським військовим, що швидко і просто перетворити тимчасово окуповані території на росію не вийде.

Не зважаючи на окупацію українці відмовляються на добровільну співпрацю з загарбниками. Саме тому в захопленому Скадовську Запорізької області росіяни, фактично перетворившись на рекетирів, силою та погрозами примушують місцевих підприємців отримувати «дозволи» для продовження свого бізнесу.

Водночас у окупованому Мелітополі українці дослуховуються до наших порад і уникають співпраці з силами загарбників. Так, стало відомо, що зірвано формування місцевих «органів влади» окупантів. Росіяни з березня не можуть знайти достатньої кількості бажаючих зрадити країну, тому вже вдаються до розклеювання оголошень по місту.

Також є проблеми з впровадженням рубля. Заробітну Наразі окупанти хочуть платити зарплати в російській валюті та ще й через «Міжнародний розрахунковий банк», який попри гучну назву зареєстрований в інших окупованих рф територіях – Цхінвальському регіоні Грузії і навряд чи може похвалитися надійністю.  Проте через відмову населення у співпраці – росіянам не вдається змінити систему.

Якщо ж співпраці з окупантами уникнути неможливо, то радимо вам використати наші поради щодо ненасильницького саботажу, зокрема ми розробили коротку методичку, як чинити корпоративний саботаж. Кожен крок наближає звільнення нашої землі від кремлівської орди!