Серед окупантів збільшуються напруга через нерівномірне розподілення БК та місць розташування особового складу

6 Січня, 2023

Вагнеровці та кадировці забирають своїм найманцям найкращі будівлі для розміщення свого особового складу на ТОТ та стали отримувати спорядження в пріоритеті над мобілізованими зс рф.

Знищення великої кількості мобілізованих в одному з приміщень ПТУ у Макіївці на мить вирвало російське суспільство з їх пропагандистського світу, та посилило напругу між Генштабом ворога та фаворитами путіна – прігожина та кадирова.

Річ у тому, що саме найманцям ПВК “Вагнер” до якої прігожин вербує ув’язнених, й кадирівцям, які фактично контролюють захоплені землі Донбасу, надаються кращі приміщення для поселення рядового складу. Бо саме їх з прігожиним протеже сергій суровікін є командувачем об’єднаних сил рф в наступі на Україну.

Натомість мобілізовані отримують БК та приміщення за залишковим принципом. Відтак саме вагнерівців звинувачують військові ворога у втратах в Макіївці, бо приміщення ПТУ знаходилось на пустирі й було “легкою мішенню” для ЗСУ, чим останні й скористались. 

Натомість ботоферма прігожина почала у відповідь масовану атаку на шойгу й гєрасімова, звинувачуючи мобілізованих в тому, що їх позиції були помічені через користування мобільними, а отже їх смерть є наслідком непрофесіоналізму військових. Водночас прігожин проводить атаку на командування ворога завдяки постановчим відео, в якому звинувачує зс рф в недостатньому забезпеченні його найманців снарядами.  

Хоча солдати зс рф навпаки скаржаться, що саме вагнеровці отримують снаряди за пріоритетом, бо прігожин поспішає “взяти Бахмут” й остаточно зміцнити свою владу. А від його влади залежить кар’єрне просування суровикіна.

Свої інтереси в атаці на командування на зс рф, а саме на шойгу та гєрасімова, має й кадиров. Проте наразі голова окупаційної адміністрації Ічкерії втратив медійність й його найманці більше сконцентровані над збереженнями контролю потоків грабування Донбасу. Та навіть не беручи активну участь в бойових діях його підлеглі мають краще забезпечення ніж кадрові російські військові.

Зауважимо, самі керманичі найманців також не поспішають відвідувати зону бойових дій. Пригожін більше приділяє увагу відвідуванню моргів та шпиталів в оточенні охорони, а кадиров спілкуванню у соцмережах. Це вже є фактом внутрішньої напруги всередині найманців.