Підручник про “війну у місті”

Ми розмістили на нашому сайті підручник Джона Спенсера, одного із авторитетних експертів із ведення “війни у місті”.

Деякі фрагменти: “Ви повинні залишатися непомітними. Якщо вас видно, вас можуть атакувати ракетами, бомбами, артилерією
та мінами. Накривайте простір між дахами будівель брезентом, простирадлами/ковдрами, деревом, пластиком, жерстю, чимзавгодно, щоби вас не було видно згори чи з вулиці. Маскуйте все.”

“Підземні шляхи завжди слугували потужним засобом ведення бойових дій у містах. Вони дозволяють бійцям оборони сховатися в укриття під час бомбардувань, переховувати особовий склад, зберігати в безпечному місці запаси, пересуватися непомітно, та атакувати загарбників.”

“Під час оборони міста, ніколи не припиняйте підготовку. Навіть під час бою, продовжуйте укріплювати позиції. Не сидіть без діла, та не стійте там, де ви помітні! Будуйте бункери біля блокпостів. Копайте тунелі!”

Повністю підручник можна завантажити собі також у нас на сайті за цим посиланням.

Джон Спенсер є одним із провідних світових експертів у галузі “війни у місті”. Він вивчає, викладає і пише про міську війну більше десяти років. Він проводив польові дослідження міських битв по всьому світу, від Іраку, Ізраїлю, Індії, Панами до Нагірного Карабаху. Він також є ветераном міської війни, брав участь у міських боях в Іраку – у 2003 та в 2008 роках.

Він є міжнародно визнаним експертом у тематиці, який регулярно консультує армію Сполучених Штатів, Агентство перспективних дослідницьких проектів у сфері оборони (DARPA), та багатьох інших військових організацій та організацій національної безпеки.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.