Активісти “Кібер спротиву” отримали доступ до пошти відповідального за удари по Нікополю

Хакери з групи “Кібер спротив” отримали доступ до пошти воєнного злочинця, відповідального за удари з БПЛА по Нікопольському заводу феросплавів. 

14 травня 2023 року російський “воєнкор” Олєг Блохін виклав в своєму Telegram-каналі допис із відеозаписом вчинення російськими окупаційними військами чергового злочину – нанесення удару з БПЛА по Нікопольському заводу феросплавів. 

Завдяки наводці “воєнкора”, українські хакери групи “Кібер Спротив” знайшли і встановили відповідального за цей злочин. 

Це командир  розвідувально-ударної групи БПЛА 26-го окремого загону спецпризначення, військовослужбовець Росгвардії Дємєнтьєв Алєксандр Павлович. Дата народження: 27.03.1989; номер діючого паспорта: 4521 543816; телефон: +79303833766; адреса реєстрації: м. Москва, вул. Красноказарменная 9А; місце фактичного проживання: м. Кострома, вул. Водяная 38/2, кв. 6. 

Дємєнтьєв хоч й недобровільно, але передав Силам Оборони тактико-технічні характеристики та інструкції до нового російського комплексу РЕБ/РЕР “Вий” (Изделие-34).  

Дємєнтьев розпоряджався інформацією про нових бойових дронів, доведених в РФ до стадії дрібносерійного виробництва.

Ми вдячні Алєксандру Павловичу за дуже деталізовані плани розташування військової частини Росгвардії номер 6896, яку він люб’язно фотографував й зберігав для нас. Частина базується у станиці Ахмєтовская, Лабинського району Краснодарського краю.

Звісно, серед цього масиву отриманих даних були і звіти для такого собі полковника вазікова про виконання “бойових операцій” із скріншотами відеозапису нанесення удару. Тобто алєксандр дємєнтьєв визнає свою відповідальність за бомбардування цивільного об’єкту підвищеної екологічної небезпеки: Нікопольського заводу феросплавів 4 травня цього року. 

Звертаєм увагу, що звіт Дємєнтьєва слово в слово повторює пост Блохіна і містить оперативне відео з безпілотника, що скидає боєприпаси. Бо так російські “воєнкори” і роблять свої новини. От тільки раптом ображені на життя “воєнкори” можуть взяти і злити інформацію про свої джерела. Красно дякуємо.

зазначимо, що вуйнування виробничого устаткування і енергосистеми такого підприємства як Нікопольський завод феросплавів може призвести до викидів великої кількості отруйних речовин, що ведуть до довготривалого забруднення довкілля.

Згідно з доповіддю Міндовкілля, станом на вересень 2023 року шкода, завдана довкіллю на території України внаслідок російської агресії, сягнула 57 мільярдів доларів. 

Окремим фактором цієї шкоди є руйнування виробничих потужностей: нафтоперегонних заводів, трубопроводів, підприємств чорної та кольорової металургії, затоплення шахт, тощо.

І це все зло чинить не одна-єдина Росія як держава. Це роблять усі такі російські рядові, сержанти, офіцери та генерали. Зокрема військовий злочинець алєксандр дємєнтьєв. Завдяки роботі кіберактивістів задокументовані докази свідомого та навмисного нанесення шкоди Україні російськими злочинцями. Й добуті хакерами свідчення стануть в нагоді в міжнародних судах.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.