Батько викрадачки українських дітей засвітив “діячів культури”, які допомагають окупантам

Хакери вслід за зломом пошти марії львої-бєлової, яка курує процесом депортації  українських дітей,  зламали пошту її батька.

Алєксєй львов-бєлов – типовий заслужений діяч російської культури й наразі очолює краснодарське творче об’єднання “прем’єра”. Спочатку він встиг відреагувати навіть постом підтримки діяння своєї доньки, й загалом підтримку загарбницьку війну проти України.

Тепер же хакери зламали і його пошту:

В ній багато чого цікавого, та серед іншого варто виокремити перелік діячів культури, які відвідують тимчасово окупований Крим й беруть у пропагандистських “культурних” заходах.

Серед них вже є засвічені діячі аріна новосєльская, яка 7 років працювала “міністром культури” в окупаційній адміністрації, а наразі утримується в російській в’язниці за корупцію.

Проте є “нові обличчя”:

  • єлєна заніна – директор астраханського науково-методичного центру;
  • татьяна барахова – член ради з культури та мистецтва при голові республіки Комі.

Ну й сам алєксєй львов-бєлов, який був одним з організаторів фестивалю “кримський мост” у 2021 році й за що буде відповідати.

Центр національного спротиву попереджає, що жоден з колаборантів, окупантів й інших посіпак не уникне відповідальності за злочини перед українським народом.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.