Білорусь проводить мобілізаційні заходи

За інформацією, отриманою від білоруського підпілля, вище військово-політичне керівництво рб продовжує заходи спрямовані на уточнення даних військового обліку.

Так, в кожній області рб продовжується видача військовозобов’язаним громадянам мобілізаційних приписів двох типів – «мобілізаційний припис військовозобов’язаного, призначеного в команду», «мобілізаційний припис військовозобов’язаного, що залучається для забезпечення мобілізації».

Дані документи чітко структуровані та містять конкретні вказівки щодо дій військовозобов’язаних громадян у випадку оголошення мобілізації, такі як номер та склад мобілізаційної команди, терміни в які військовозобов’язаний має прибути до пункту збору.

Довідково:

Мобілізаційний припис має на меті прикріпити громадянина до військової частини та сформувати приблизні списки тих, що підлягають призову у разі мобілізації. За наявності моб. припису громадянин зобов’язаний з’явитися у військкомат (на збірний пункт, до сільвиконкому) при оголошенні мобілізації без додаткових повідомлень.

Вказані вище заходи з високою ймовірністю є частиною підготовки до проведення мобілізації в рб.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.