БОЯТЬСЯ ПАРТИЗАН: РОСІЯНИ РОЗРОБЛЯЮТЬ  НОВУ СТРАТЕГІЮ ТЕРОРУ НА ТОТ

Російські силовики працюють над планом боротьби з підпіллям на ТОТ.

В москві, під головуванням директора фсб рф алєксандра бортнікова у режимі відео конференції відбулось засідання національного антитерористичного комітету рф. У даному заході взяли участь міністри всіх рівнів силового блоку та начальник генерального штабу валєрій гєрасімов. Офіційна мета засідання – удосконалення профілактики тероризму у сфері освіти та молодіжного середовища. Нібито ворог має намір приділити особливу увагу питанням протидії так званій «ідеології тероризму і неонацизму» серед молоді на тимчасово окупованих територіях. Та, фактично, Російські силовики намагаються знайти нові шляхи тиску на підпілля на ТОТ. Адже поточні заходи не дають бажаного результату.

Водночас окупаційна адміністрація має намір посилити відповідальність за поширення інформації проукраїнського характеру та виявлення осередків руху опору. Таким чином, результати засідання антитерористичного комітету рф вказують на збереження окупаційної політики рф, спрямованої на викорінення української ідентичності та нав’язування українській молоді ідеологію «русского мира».

Крім цього, варто підкреслити, що окупанти бояться спротиву наших партизанів, тому все частіше починають виставляти дані теми у свій порядок денний, особливо під час засідань силових структур. Проте їм ніколи не вдасться впоратися з нашим підпіллям, росіяни не розуміють, що ми на своїй землі і будемо продовжувати боротися за незалежність.

Центр національного спротиву вдячний мешканцям ТОТ за інформування сил оборони про пересування та розміщення ворога. Нагадуємо, що ви можете це робити через зручні вам додатки та месенджери. Зокрема телеграм-бот спротивуСБУ або ж через форму на сайті ЦНС.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.