ЦНС отримав дані з мобільних телефонів окупантів

Російські солдати мають характерну особливість – вони ну дуже люблять фотографувати все, що бачать. Це дуже полегшує документування їх злочинної діяльності на території України. 

Тож Центр національного спротиву нагадує: якщо ви знайшли флешку, телефон, ноутбук, словом – будь який носій інформації, передайте його найближчому формуванню Збройних сил України або повідомте на нашу пошту. Знайдені на таких носіях дані дозволяють отримати більше інформації про ворога, а відтак пришвидшити його розгром та наблизити нашу перемогу.

Вашій увазі представляємо приклади таких фото, які були знайдені на телефоні росіянина з 810 обрмп, яка після успішного наступу ЗС України на Херсонському напрямку втратила до 85% особового складу. Окупант зафіксував і документи підрозділу з персональними даними, і те як розташовували вогневі позиції поблизу житлової забудови, і викрадені цивільні автомобілі з номерами, що явно належали куди кращим авто, які вони відібрали в українців на тимчасово окупованих територіях. 

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.