Дефіцит колаборантів. Росіяни не можуть знайти зрадників України

10 квітня російські пропагандисти хотіли створити картинку масової підтримки населенням Нової Каховки окупантів, але так й не знайшли охочих добровільно вийти на мітинг.

На Херсонщині росіяни вже понад місяць намагаються обіграти свій стандартний метод окупації через створення квазіреспубліки під дулом танків. Для цього росіянам потрібні два інгредієнти:

  • представники місцевих еліт;
  • масовка.

Проте вже з першим у росіян проблеми. Охочих стати “лицем окупації” та легітимувати окупацію рідного краю виявилось небагато й довелось користуватись послугами місцевих політичних лузерів. Йдеться про Володимира Сальдо, який програв двічі поспіль вибори на посаду міського голови Херсону та Кирило Стремоусова, за якого на тих же виборах у 2020 році проголосували на рівні статичної похибки.

Та ще гірше в окупантів справа з масовкою, які мають створювати картинку мітингу “подяки визволителям від радісних місцевих жителів”. Показовими стали два мітинги в Новій Каховці, які відбулись на минулих вихідних.

На мітинг колаборантів прийшло тридцять тітушок (примітно, що всі чоловіки), які ліниво махали окупаційними триколорами. По периметру “місцевих  мешканців” охороняли конвої з окупантів.

Ще більш жалюгідно це виглядало на фоні проукраїнського мітингу спротиву в тій же Новій Каховці, якій зібрав сотні людей. До слова, мітинг на який виходять під ризиком для життя.

Відтак фактично наразі в Херсонській області досі діє українська влада, яка працює в умовах окупації. Самі ж мешканці продовжують чинити спротив, виходячи на мітинги під дулом автоматів.

В результаті плани росії щодо створення ХНР лишились лише планами без навіть натяку на підтримку місцевого населення. Це не лише деморалізує окупантів, але й заважає їм створювати пропагандистські міфи.

Водночас інформуємо, якщо ж вас все-таки долучили до роботи на окупантів, то Центр національного спротиву розписував як робити саботаж та наблизити момент перемоги України.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.