Депортованим українцям роздадуть російські паспорти

Українців, який окупанти вивезли на території рф, паспортизують за місцем проживання. 

 За час широкомасштабного вторгнення російської федерації в Україну, росіяни депортували з тимчасово окупованих територій понад два мільйони українців. Кожному з них росіяни планують видати паспорт рф. Влада країни-агресора ухвалила рішення узаконити видачу  паспортів за місцем проживання. Раніше документ видавався за місцем прописки. 

Без наявності паспорта депортовані не отримуватимуть жодних виплат чи послуг. Фактично, росіяни хочуть максимально інтегрувати депортованих українців. 

Це ворог робить для того, аби виправити демографічну ситуацію в південних республіках, росіяни “евакуйовують” туди українців.

Проте така евакуація відбувається не добровільно. Фактично москва спочатку генерує гуманітарну кризу в регіоні й вивозить звідти заклади медицини, освіти й аптеки.

Коли життя вже в місті немає, то мешканцям розповідають про наступ ЗСУ й бомбардування, та встановлюють дедлайни, які психологічно тиснуть на людей. Хоча подібного потім не відбувається (Див. визволення Херсону).

В результаті, коли цивільне населення з тимчасово окупованих територій, переважно з Херсонщини, піддається паніці, то їх “евакуюють” до південного федерального округу рф. Зокрема Краснодарського та Ставропольського країв. При цьому виїзд до вільної України закривають, що руйнує міф пропагандистів москви про турботу про населення. Всі місцеві, які лишаються, вимушені жити в умовах продовольчої та гуманітарної кризи. Водночас репресії проти мирного населення посилюються.

Українців переселяють в регіони, яку за останні десятиліття активно заселяють народи Кавказу. Відтак кремлю необхідно збалансувати демографічну ситуацію в регіоні. Адже в кремлі не відкидають сценарію активних визвольних рухів народів, що населяють рф.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.