До уваги мешканців ТОТ! Росіяни посилюють заходи з пошуку партизан

Росіяни посилюють контрдиверсійні заходи на тимчасово окупованих територіях України. 

Зокрема, особлива увага відводиться АР Крим. Там російські спецслужби отримали завдання виявити підпільні мережі українців. Для цього будуть проведені вибіркові обшуки в квартирах та будинках кримчан. акцент робитимуть на представниках кримськотатарського народу. 

Згідно із завданням, росіяни мають перевірити підвали та гаражі, а також телефони та комп’ютери з  метою пошуку інформації, яка вкаже на співпрацю із ЗСУ. Центр національного спротиву закликає мешканців ТОТ бути пильними та подбати про відповідність легендування, перевірити гаджети та подбати про “чистоту” в будинках. 

Такі заходи пов’язані й з отриманими Кремлем даними закритого соціологічного дослідження щодо суспільно-політичної ситуації на півострові. Зокрема, навіть ті мешканці, які раніше підтримували широкомасштабне вторгнення рф в Україну, наразі апатичні до підтримки Москви. Це стосується й тих росіян, хто був переселений до Криму впродовж 8-ми років окупації. 

Російське військово-політичне керівництво розуміє, що українські партизани відіграли важливу роль у звільненні Херсону від російських окупаційних військ. Тому, намагаються знайти нові методи боротьби з підпіллям. Тому, Центр національного спротиву закликає бути особливо уважними усіх мешканців ТОТ і вкотре наголошуємо на якісній та відповідальній підготовці ваших операцій та акцій. 

Також, нагадуємо про практичні поради, які допоможуть під час фільтраційних заходів та виконанні завдань.

Інструкція:

як правильно почистити телефон, аби окупанти не відновили файли;

безпека в інтернеті, як не залишати інформаційний слід;

як безпечно проводити збори підпілля;

поведінка під час затримання 

Українські партизани – це велика сила нашого національного спротиву. І щодня ваша робота наближає перемогу України в цій визвольній війні. 

Нагадаємо, раніше окупанти перекинули нові підрозділи РЕР на пошук підпілля. 

 

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.