Херсонським вчителям-колаборантам рекомендують виїхати до Криму

Через контрнаступ ЗСУ окупанти проводять евакуацію. 

Про це повідомляє Генштаб Збройних сил України.

Так, освітяни які співпрацюють з росіянами та ті, кого привезли з рф, мають можливість виїхати до Криму. Це відбувається в межах загальної компанії з евакуації окупантів з українського півдня через просування ЗСУ. Раніше представники окупаційної влади Нової Каховки вивозять свої сім’ї на тимчасово окуповану територію АР Крим. 7 жовтня, колона з 12 мікроавтобусів виїхала з Херсонщини до міста Севастополь. Схожа ситуація спостерігається і в Луганській області. Так, зі Старобільська почали евакуйовувати колаборантів до Луганська.

Ворог боїться, адже розуміє ситуацію на фронті та свою участь. Центр національного спротиву вкотре наголошує, що кожен зрадник буде відповідати за свої вчинки згідно з кримінальним кодексом України. Ніхто не зможе уникнути покарання.

Водночас ми закликаємо мешканців тимчасово окупованих територій евакуюватись на момент операції збройних сил України щодо звільнення регіону.

Читайте також: на Херсонщині окупанти розміщують військову техніку та особовий склад у школах, де триває навчальний процес. 

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.