Хроніки херсонського спротиву: протести, спалений прапор окупантів та футбол

10 квітня у Херсонській області відбулось низка акцій спротиву російським окупантам.

Зокрема в Херсоні росіянам довелось застосувати зброю для розгону акції протесту, а в області місцеві спалили прапори рф.

Мирний мітинг у Херсоні розпочався на площі біля кіноконцертної зали “Ювілейний”. Для розгону мирних жителів російські військові застосували зброю. Це черговий приклад того, що окупант не в змозі контролювати місто. Адже з березня Херсон перебуває в окупації та спротив продовжується попри всі намагання ворога його подавати. Кожна така акція непокори деморалізує росіян та наближає час звільнення містами українськими силами.

Також 10 квітня у Каховському районі Херсонщини окупанти вивісили на одному з будинків культури російський прапор. Та місцеві мешканці знайшли йому правильне застосування – привселюдно спаливши його!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В окупованій Голій Пристані відбувся турнірів із міні-футболом під гаслом “Гола Пристань – це Україна”. Турнір відвідало 100 вболівальників, більшість з яких були з українськими прапорами. Організатори зібрали кошти, які передадуть в Управління соціального захисту населення для придбання продуктів харчування багатодітним сім’ям.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Як ми уже розповідали раніше, спротив може приймати різні форми та досягати своїх цілей. Спротив – це не лише боротьба зі зброєю в руках. Тому закликаємо мешканців громад, що знаходяться в окупації, продовжувати громадянський спротив та знищувати моральний дух окупанта.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.