Хроніки спротиву: окупанти вивозять родичів з Криму, а ЦНС закликає ділитися інформацією про ворога

Ситуація на тимчасово окупованих територіях залишається критичною для цивільного населення. Росіяни намагаються тиснути на місцевих мешканців, аби змусити їх брати російські паспорти. Для цього вони посилюють штучну гуманітарну кризу та  поліцейсько-адміністративний режим. Та цивільне населення продовжує чинити спротив ворогу, а успіхи ЗСУ на фронті суттєво впливають на плани окупантів на ТОТ. 

Відтак українці на тимчасово окупованих територіях чекають звільнення своїх населених пунктів й активно сприяють цьому. Тому в Херсоні окупанти разом з місцевими зрадниками проводять обшуки аби виявити тих, хто передає ЗСУ інформацію про склади та бази росіян в місті.

Проте всі ці заходи приречені, адже майже кожен мешканець міста є навідником й допомагає ЗСУ, адже росіяни тут окупанти й вороги. Тому масовість процесу не дозволяє росіянам присікти витік інформації. Зазначимо, що повідомити про пересування ворога можна й в нас на сайті за посиланням.

Тим часом Херсонщині окупанти похвалилися, що відновили роботу пожежної частини №20 Білозерського району.

При цьому вони прямо вказали, що частина не працювала через відмову більшості особового складу співпрацювати з окупантами. Нових рятувальників в результаті довелося ввозити з рф.

Як бачимо, окупанти намагаються імітувати “налагодження життя”, але по факту просто проводять політику русифікації регіону в межах якої звозять своїх “спеціалістів”.

Тим часом, самопроголошену ректорку Херсонського державного університету тетяну томіліну підірвали у власній квартирі.

Від вибуху загинув кадировець, який охороняв зрадницю, а сама томіліна – у реанімації. Раніше, у червні вона захопила приміщення ХДУ, який з початку війни евакуювався з регіону, й проголосила себе ректором.

Тобто, фактично відповідала за русифікацію регіону й пропаганду. Також зрадниця організувала незаконний збір особистих даних студентів окупаційного псевдоуніверситету.

Центр національного спротиву наголошує, що колабораціонізм шкідливий для здоров’я.

На території анексованого Криму та на окупованому росією півдні України почастішали випадки “бавовни”. Зі страху та в очікувані наступу Збройних сил України росіяни почали термінову евакуацію своїх родин з півострова та окупованих південних регіонів України. Своїх родичів окупанти везуть назад – на територію Російської Федерації.

Водночас, мешканці тимчасово окупованої частини  Запорізької області повідомляють, що вдень 13 вересня в кількох населених пунктах зник мобільний зв’язок. 

Центр національного спротиву вкотре закликає мешканців евакуюватись з регіону на період операції ЗСУ зі звільнення регіону.

 

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.