Хроніки спротиву: подвиг партизана та повістки власникам російських паспортів

Росіяни продовжують загострювати гуманітарну кризу на тимчасово окупованих територіях України. Завищені ціни, відсутність соцвиплат та продуктів, за задумом окупантів, мають змусити населення брати російський паспорт заради дрібних виплат. 

Проте в усьому росіяни намагаються звинуватити саме Україну та ЗСУ. Для цього вони витрачають мільярди на роботу пропагандиської машини. Для того, аби пояснити, як маніпулює ворог у новинах з ТОТ, ми підготували огляд фейків та пропаганди росіян. 

Та місцеве населення продовжує чинити спротив окупанту та зривати плани ворога щодо паспортизації ТОТ та проведення псевдореферендуму. Водночас, як попереджав Центр національного спротиву, російський паспорт є реальною загрозою для життя. 

В Мелітополі зафіксовані випадки роздачі повісток власникам російських паспортів. Окупанти розглядають людей на тимчасово окупованих територіях як ресурс, й вже почали видавати повістки новим власникам російського паспорта.

Все що треба окупантам для мобілізації українців на тимчасово окупованих територіях це російський паспорт, який вони видають на окупованих територіях, в тому числі й примусово. 

Раніше активну мобілізацію до лав ворожої армії почали проводити на сході країни. Зазвичай українців кидають на передову без належної амуніції та підготовки, адже росіянам вигідна їх смерть. Бо смерть українця від українця розриває ментальні зв’язки між регіонами. 

Якщо вас мобілізували до лав армії окупанта, при першій нагоді здавайтесь в полон українським військовим.  

Тим часом росіяни блокують соцвиплати та гуманітарну допомогу, аби змусити людей брати російський паспорт. Аби зламати спротив населення на тимчасово окупованих територіях окупанти влаштували справжній геноцид. 

Росіяни не можуть виконати поставленні завдання щодо паспортизації ТОТ. Тому, вони продовжують діяти насильницькими методами, шантажем та примусом. Все, що найкраще виходить у ворога. Окупанти продовжують блокувати отримання соціальних виплат, зокрема і пенсій, що надходять від українського уряду, мешканцями ТОТ. Єдина можливість отримати фінансові виплати – це отримання російського паспорта. Та навіть це не допомагало росіянам, адже люди відмовлялися брати червоні шмати.

Тепер росіяни перейшли до блокування гуманітарної допомоги, яку волонтери привозять на ТОТ з підконтрольній нам території. Зокрема, усі вантажівки, що прямували до Мелітополя, не були пропущені на пункті пропуску Василівка на Запоріжчині. 

Загалом, останнім часом збільшилась кількість російських військових в Мелітопольському районі. Окупанти розселяють їх в помешканнях місцевих мешканців. 

Так, у селах, що розташовані поруч з Мелітополем окупанти розміщують техніку в тракторних бригадах, змушуючи всю сільгосптехніку прибирати. В Михайлівку завезли чеченців, дагестанців, осетин разом із сім’ями. Вони займають будинки мешканців, які покинули регіон через російську агресію.

Аналогічна ситуація і в районі Токмака, де в села, що розташовані ближче до Мелітополя, щодня звозять військових РФ.

Ситуація в Мелітополі загострюється: розстрає кількість російських військових, а за ними і кількість “бавовни”. Тому, Центр національного спротиву закликає мешканців тимчасово окупованих територій покинути регіон на період військових дій, аби не стати живим щитом для окупанта.

Попри все, українське підпілля не здається. Партизан Максим Махринов із окупованого Токмака Запорізької області допомагав ЗСУ.

Росіяни прийшли до нього зі звинуваченнями у коригуванні вогню ЗСУ по базах окупантів у місті. Герой підрвав себе разом з ворогами. Один окупант загинув на місці, інший у лікарні.

Нещодавно в тимчасово окупованому місті Кремінна на Луганщині пролунали вибухи.

Готувати свої шабаші, які росіяни назвали “референдум”, окупантам стає все важче. Як відомо, початок вересня на тимчасово окупованих територіях, дуже сприятливий для нічної “бавовни”. Особливо, в штабах та місцях скупчення росіян. Відтак, організація псевдореферендуму, який росіяни намагаються провести 11 вересня, ускладнюється.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.