Хроніки спротиву: росіяни провалили “перше вересня” та мародерять через страх “бавовни”

Росіяни продовжують загострювати гуманітарну кризу на тимчасово окупованих територіях України. Завищені ціни, відсутність соцвиплат та продуктів, за задумом окупантів, мають змусити населення брати російський паспорт заради дрібних виплат. Місцеве населення продовжує чинити спротив окупанту та зривати плани ворога щодо паспортизації ТОТ та проведення псевдореферендуму. 

Також, через спротив батьків росіяни не змогли забезпечити набір до шкіл за російською програмою. 

Жодна школа на окупованих територіях з 24 лютого не набрала достатню кількість школярів для навчання. Попри на шалений тиск окупантів на батьків, дітей для звичного навчального процесу не вистачає.  

Зокрема на Луганщині, в тимчасово окупованій Боровій, до першого класу пішли 10 дітей. Для порівняння — Нова українська школа прийняла 205 першокласників із Сєвєродонецька, а загалом понад 8 200 дітей з цього міста. 

За даними Луганської ОВА свідоцтва про повну загальну середню освіту влітку були вручені 531 сєвєродончанину, то атестати “республіки” отримали п’ять учнів. 

Тим часом, в страху нової “бавовни” окупанти мародерять спецтехніку із Запоріжжя. Після того, як росіяни вивезли українське зерно – вони перейшли до розкрадання вартісної техніки. 

В тимчасово окупованих районах Запорізької області окупанти продовжують активно мародерити. Зокрема в Мелітополі, місцева окупаційна адміністрація, розпорядилась готувати до перевезення в Крим місцевої спецтехніки та вартісного обладнання з місцевих підприємств. В серпні ЗСУ активізувалися на південному напрямку, відтак окупанти розуміють, що можуть втратити контроль над регіоном. Тому починають активно розкрадати вартісне майно, яке залишилося в громадах. 

Центр національного спротиву закликає евакуюватись з ТОТ на момент операції ЗСУ зі звільнення.

 

Щодо проведення своїх фейкових референдумів на тимчасово окупованих територій, росіяни розглядають запасні дати для його проведення. Як ми вже писали, в окупантів серйозні проблеми з організацією “референдумів”, а точніше вистав, які вони так назвали. У Кремлі вигадали два варіанти проведення маріонеткових “референдумів” на тимчасово окупованих територіях Херсонської та Запорізької областей та в “Л/ДНР”. За одним із задумів, окупанти організують всі “референдуми” одночасно пізно восени. Водночас вони можливості встигнути до 11 вересня. 

Тим часом, Центр національного спротиву публікує чергові дані від інформаторів з 83 окремої десантно-штурмової бригади з Уссурійська.

ЦНС вже розповідав, що має багато персональної інформації російських десантників та навіть завітав до них в гості, поки що віртуально. Цього разу публікуємо свіжу порцію документів наданих нашими інформаторами. Принагідно хочемо нагадати, що всі інформатори Сил оборони України можуть скористатися спеціальною європейсько-українською програмою захисту свідків. Всі російські військові, які готові надавати докази воєнних злочинів Кремля і повідомляти важливу інформацію, мають шанс почати нове спокійне життя в одній з країн Європи з солідною винагородою.

А поки що ми розповімо, як проходить звичайна служба російських окупантів.

За два роки до повномасштабного вторгнення до України МО рф вирішило посилити промивання мізків своїм військовим для чого розробило нову методичку і наказ з промовистим номером 404. Більше читайте в спеціальному матеріалі. 

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.