Хронологія спротиву, 14 березня

Мелітополь продовжує боротися проти окупації та викрадення свого мера. Безстрашні жителі міста готові битися із озброєними окупантами голими руками. “Гниди і під..раси”, це найм’якіші слова, які використовували по відношенню до росіян.

У помешканні священника ПЦУ Олега Ніколаєва з окупованого Бердянська провели обшук, його самого арештували та вивезли у невідомому напрямку. Зранку будинок священника оточили люди з автоматами, провели обшук, нічого не знайшли, арештували отця Олега та вивезли у невідомому напрямку.

У Херсоні окупанти спалили будинок секретаря міськради Галини Лугової, яка відмовилася підтримати вторгнення.
Молода жінка боїться за своє життя.

За даними Запорізької ОДА, у Бердянську окупанти переписали адреси журналістів, їхніх родичів. Примушують їх працювати для російської пропаганди. Погрожують їхнім дітям, батькам, дружинам. Окупаційні війська намагаються запровадити властивий для РФ режим тотального залякування та позбавити свободи слова захоплені міста

Невелике село Білозерка сьогодні показувало приклад мужності і стійкості.
У Білозерці люди перекрили дороги, щоб окупанти не могли заїхати в селище. Стояли неозброєні, живим щитом і вимагали їх прибратися з населеного пункту і України взагалі. Російські солдати відкрили стрільбу. Як видно з відео, кілька сотень людей йдуть вулицею, несуть синьо-жовті прапори і скандують “Україна понад усе”, “Русский солдат – фашистський окупант”, “Слава Україні – героям слава. Слава нації – смерть ворогам!”, “Путін – ху*ло”. Лише після багатьох черг у повітря, окупантом вдалося відтіснити жителів з дороги.

Взагалі, зараз український південь взяв на себе велику місію спротиву. “Бердянськ, Херсон, Мелітополь та інші, що з люттю виходять перед окупантами без зброї. Жінки, які кричать рашистам просто в очі, чи не соромно їм, навіть не заважаючи на автомати. Це неймовірна відвага людей, які мають гідність, це ті люди, з якими за щастя жити в одній країні.”

 

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.