Хронологія спротиву, 7 березня

В Енергодарі на прощання із загиблими захисниками ЗАЕС прийшли кілька сотень людей.
Не зважаючи на присутність російських військових, енергодарський міський голова Дмитро Орлов показав фото, на яких сотні людей прощаються з загиблими героями, які боронили Запорізьку АЕС.

Херсон продовжує виходити на акції протестів. Люди прийшли з прапорами, спочатку люди стояли біля кінотеатру «Україна», потім частина містян перейшла на інший бік площі, в сторону ОДА. Тут встановлені «їжаки». Люди вийшли на мирну акцію з прапорами України та викрикують патріотичні лозунги: “Слава Україні!”, “Україна понад усе”, “Путін ху**о!”

Люди виходять на акції протесту беззбройними, не зважаючи навіть на великі ризики. 6 березня в місті Нова Каховка на Херсонщині мирні мешканці зібралися на мітинг проти окупації регіону російськими військами. Під час мітингу у Новій Каховці окупанти відкрили стрілянину, вбили одну людину та поранили сімох

7 березня люди зібралися на акцію протесту і в Мелітополі, українському місті, що перебуває на межі гуманітарної катастрофи через російську окупацію. на відео видно, як потужно вони співають державний гімн.

Також у Мелітополі українці прокльонами зустріли бронепоїзд залізничних військ РФ. Бронепоїзд прикриває будівництво нової залізничної гілки, яку окупанти спішно тягнуть для постачання військ із Криму

Понад три тисячі жителів зайнятої російськими військами Чаплинки, що на Херсонщині, вийшли на акцію протесту проти окупантів.

В українському Токмаку, також окупованому російськими військами, люди масово вийшли на протест під міську раду, з українськими прапорами та патріотичними гаслами, не зважаючи на присутність російських снайперів на даху адмінбудівель.

Що робити з тимчасово окупованими територіями, росіяни схоже не знають. Масові виступи українців для них стали повною несподіванкою. Заготовлені пропагандистські акції не вийшли, нових вони вигадати швидко не можуть. В особовому складі – деморалізація та страх, і в армії, і в поліційних силах. Звісно, вони можуть більш масово застосовувати насильство, але це jcnfnjxyj зруйнує ту картину, яку вони з самого початку собі запрограмували, де російські війська мали зустрічати квітами.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.