Хронологія спротиву російським окупантам, 11 березня

Бердянськ, Херсон, інші міста на півдні України – люди продовжують виходити на акції на підтримку України. Водночас, ворог за допомогою “росгвардії” хоче задушити спротив: окупанти почали репресії: арештовують активістів, поширюють агресивну пропаганду, створюють  систему комендатур.

На тимчасово захоплених територіях починає активно працювати агресивна російська пропаганда. Поширюючи проросійськи меседжі, окупанти намагаються домовитися з місцевим населенням. На території Херсонської області ворог робить спроби запровадити адміністративно-поліцейський режим, створює систему комендатур для підтримання “порядку” у тимчасово зайнятих населених пунктах

Росіяни запровадили практично блокаду Херсона. За повідомленнями з місць, мета 1) змусити Херсон капітулювати від нестачі їжі й ліків та 2) викорінити спротив активістів, діючи при цьому методами гестапо. Станом на вечір 11.03.22 у Херсоні більшає випадків, коли окупанти вриваються у приватні помешкання й арештовують херсонців. Є інформацію про затримання в Острові і Дніпровському районі. Окрім пов’язаних із СБУ/Нацполіцією/ТрО, є випадки арештів членів сімей службовців ЗСУ.

У Мелітополі групою окупантів із близько десяти осіб було викрадено мера міста Івана Федорова, який відмовився від співпраці з ворогом.

Водночас, щодня люди продовжують виходити на мітинги в підтримку України. Героїчні люди, насправді — сьогодні було дуже холодно і йшов сніг. Озброєним окупантам вони пояснюють: “вас тут ніхто не чекає, ідіть нах..й”. Такі мітинги проходять по всій області. І це наразі головне!

 

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.