інформація, яка надається спротивом, значно ускладнює життя окупантів

Чат-боти та інші засоби передачі інформації, які активно використовуються українцями, стали проблемою для окупантів. Швидка та злагоджена робота в плані інформування призводить до значних втрат в лавах окупантів.

Спротив демонструє неймовірну ефективність в плані інформування бойових підрозділів та нашого Руху опору. Завдяки інформації, яку ви передаєте через форму на нашому сайті, сили ЗСУ неодноразово ефективно скоригували вогонь артилерії, а Рух опору ліквідовував сили противника. Це, у свою чергу, дозволяє винищувати сили противника та захоплювати його техніку. Навіть у, здавалося би безпечному для них, тилу.

Втім, окупанти зрозуміли ефективність даного механізму і розпочали активні дії задля впливу на цей спосіб спротиву. Ними були створені копії/клони офіційних телеграм сторінок силових структур та навіть адміністрацій міст. Звертаємо вашу увагу, та НАГОЛОШУЄМО! Надсилайте інформацію лише до офіційних чат-ботів, які вказані на офіційних сторінках органів влади чи інших структур. Перевіряйте кожну букву та символ. Адже якщо інформація потрапить до ворожого ресурсу, вони розумітимуть загрози, які їх чекають.

Наприклад, СБУ повідомляє про дублювання їхнього чат-бота.

Натомість нагадуємо, що через кнопку повідомити на нашому сайті ви можете надіслати інформацію анонімно. Завдяки вам Рух опору отримав сотні повідомлень, які вплинули на результати операцій.

Тому, обов’язково перевіряйте електронні адреси та адреси у інших месенджерах ДО того як відправляти інформацію. Нам відомі випадки створення схожих до нашої поштових скриньок та телеграм ресурсів. ОБОВ’ЯЗКОВО перевіряйте куди ви надсилаєте інформацію! Всі адреси та контакти можна знайти на офіційних сторінках та ресурсах, перелік таких є і у нас на сайті.

Ненасильницький спротив призводить до втрат противника та його страждань. Продовжимо знищувати цю наволоч!

Разом ми переможемо.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.