Кадиров посилює свій вплив на Донбасі

Чеченський гауляйтер рамзан кадиров все більше закріпляється як правитель захоплених територій Донбасу, чим все більше створює напругу між баштами Кремля.

Так, напередодні лідер чеченських найманців заявив, що понад 300 кадіїв (судді, які застосовують закони шаріату) та імамів планують пройти підготовку і відправитися в Україну.

Фактично їхня присутність с складі чеченських угруповань в Україні може свідчити про те, що кадиров має намір, щоби чеченські сили виконували основну функцію управління на окупованих територіях. Варто зауважити, що ручні суді кадирова можуть як боротися з дезертирами, так й “легалізувати” мародерство, яке здійснюють чеченські бойовики.

При цьому, раніше ми вже писали, що кадиров посилює свій вплив на Донбасі. Цьому сприяє велика кількість кадировців, переважна частина яких знаходиться в тилу й має необмежену владу в регіоні. Вони активно мародерять регіон, вивозячи до Чечні техніку з підприємств, та просто коштовності. Водночас в донецьку майже постійно перебувають делегації з Чечні, які контролюють виконання гауляйтерами регіону своїх обов’язків перед кадировим.

Водночас вплив кадировців, які при цьому не поспішають воювати на передовій та нести втрати, непокоїть вагнерівців та інших окупантів зі зс рф. Адже виходить, що саме чеченці збирають вершки з наступального походу путіна.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.