Колаборанти на ТОТ намагаються збільшити впливи задля освоювання російських грошей

Через посилення позицій кремлівських кураторів, місцеві колаборанти на ТОТ намагаються вислужитися перед Москвою аби утримати можливість розпилювати місцеві бюджети

За інформацією, отриманою від підпілля на тимчасово окупованій території Донецької області, окупаційна адміністрація має намір залучити 25 тис. працівників різних спеціалізацій з різних регіонів рф для того, щоб замінити ними місцевих мешканців, які відмовляються від співпраці або саботують завдання росіян.

При цьому, один з лідерів групи колаборантів Донеччини, самопроголошений мер Маріуполя олег моргун планує таким чином «освоювати» бюджет виділений російським урядом на псевдо програму відновлення міста.

Це одна зі спроб моргуна вислужитися перед російськими кураторами аби залишити хоч якісь впливи в регіоні. Адже нагадаємо, що для контролю потоків коштів на Донеччині віцепрем’єр уряду рф хуснулін поставив свою довірену особу для контролю колаборанта пушиліна.

Крім цього, партизани повідомляють, що російське керівництво має намір створити систему видачі подвійних дипломів для студентів Донецького технічного університету, які згідно з планами окупантів зможуть отримувати подвійні дипломи з університетами санкт-петербургу.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.