Ніхто з колаборантів не уникне відповідальності за злочини

В момент зради людина керується перспективою миттєвої вигоди та вірою, що уникне покарання. Проте кожен зрадник отримає покарання.

Напередодні СБУ затримала двох колаборантів з колишнього «мвд рф» на Херсонщині, які викрадали українців до катівень. Під час захоплення міста вони добровільно вступили до створеного окупантами «главного управления мвд Херсонской области».

Після «співбесіди» з представниками фсб одного зі зловмисників призначили «следователем» і поставили перед ним завдання щодо участі у придушенні діяльності підпілля на окупованій частині регіону.

Ще одного колаборанта призначили «патрульным полиции» у складі окупаційного органу. Перебуваючи на цій «посаді», він брав безпосередню участь у переслідуванні й незаконних затриманнях українських громадян

Проте війська рф втекли з Херсону й лишили зрадників. Такі ж історії ми вже бачили на півночі України та Харківщині. Відтак, сподіватись, що злочин залишиться непокараним марно й ніхто не втече від правосуддя, а отже кожен колаборант відповідатиме за свої дії у встановленому КК України порядку. Наголошуємо, що підпілля фіксує кожен злочин та кожного зрадника й передає дані правоохоронцям.

Раніше Центр національного спротиву детально розповів про типове життя зрадника й що його чекає.

 

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.