Кремль готує фундамент для мобілізації депортованих українців

У рф можуть мобілізувати депортованих українців разом з мігрантами, аби зменшити напругу серед росіян через мобілізацію.

Будь-які тези Кремль зазвичай вкидає через дотичних людей, а потім ці тези підхоплюють інформаційні посіпаки ворога. Так, напередодні пропозицію мобілізувати всіх мігрантів, хто отримав паспорт рф, офіційно озвучив голова слідчого комітету рф александр бастрикін.

Проте за даними ЦНС йдеться і про мобілізацію чоловіків, депортованих з тимчасово окупованих територій. Це одна з причин прийнятого урядом рф рішення щодо видачі паспортів за місцем проживання. Що безпосередньо націлено на примусову паспортизацію депортованих українців.

Зауважимо, заява бастрикіна є відверто нацистською, оскільки він прямо вказує, що основну увагу повинні приділити мобілізації представників національних меншин.

Поряд з цією заявою пропагандистськими телеграм-каналами поширюються матеріали, які посилюють ксенофобські настрої щодо мігрантів з даних країн, як учасників організованих злочинних груп пов’язаних з поширенням наркотиків, зброї та загалом як таких, що паразитують на “русских”.

За даними кремлівських соціологів та аналітиків такі пропозиції позитивно сприймаються росіянами серед яких зростає обурення щодо нової хвилі мобілізації в країні.

Центр національного спротиву інформує, якщо ви або ваші друзі та родичі проживаєте на ТОТ, або ж депортовані до рф, – росіяни можуть використати вас у війні проти України примусово мобілізувавши.

Якщо вас чи ваших знайомих примусово мобілізували на ТОТ, звертайтесь на гарячу лінію проєкту “Хочу жить”:  +38 066 580 34 98 та +38 093 119 29 84.

Також, закликаємо внутрішньо переміщених осіб та мешканців прифронтових зон, хто має родичів на ТОТ, поділитися цією інформацією. Ще не пізно здатися ЗСУ та не вчиняти воєнні злочини.

Інструкцію, як здатися в полон, можна завантажити тут.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.