Кремль незадоволений зближенням пушиліна та кадирова

Останні кадрові зміни в окупаційній адміністрації захоплених районів Донецької області свідчать про невдоволення в кремлі зближенням дєніса пушиліна та рамзана кадирова.

30 березня окупанти змінили “голову уряду” т.зв. днр (так ворог називає захоплені землі Донеччини). Замість віталія хоценка, якого відправили в Омськ, “головою уряду” призначено чергового гастролера євгена солнцева, який з червня був заступником хоценка.

Все своє життя солнцев працював у рф й немає жодного відношення до Донбасу. Його призначення розширює його повноваження й фактично саме він буде керувати регіоном й контролювати фінансові потоки.

Це є реакцією москви на зближення пушиліна та кадирова, про яке ми писали раніше. Пушилін роками виконує лише постанову роль й не має влади в регіоні. Гауляйтер давно Потрапив під вплив чеченського терориста  кадирова, який використовує пушиліна для монопольного права на пограбування регіону.

Завдання солнцева є позбавити кадирова впливу, та перехопити ініціативу у роботі з підрядниками, адже наразі московські еліти змагаються за право якнайшвидше освоїти кошти на “відновлення” територій.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.