Кремль офіційно задекларував курс на колоніальну політику

31 березня окупанти презентували нову концепцію зовнішньої політики рф, яка фактично прямо говорить про імперські прагнення кремля.

В концепції офіційно введене поняття “русскій мір”, “збереження народу росії”, “укріплення ролі російської мови”, “збереження історичної пам’яті” та формування справедливого світопорядку.

Враховуючи, що рф фактично порушила нинішній світопорядок й принцип територіальної недоторканності, а також те, що кремль не визнає право націй на свої держави, то така концепція є чітким декларуванням на колоніальний курс.

Так, російські пропагандисти майже кожного тижня говорять про не існування української нації й “історично російські землі”. Всередині рф взагалі говорити про визнання кремлем підкорених націй не може йти й мови. Навіть в концепції всіх їх називають “народ росії”.

“Рускій мір” немає меж, адже в мріях москви весь світ має бути таким. А “укріплення російської мови” відбувається методом примусової русифікації захоплених регіонів. Завтра кожна держава може дізнатись, що “історично” вона має стати частиною імперії.

Та всі імперії впадуть й саме на долю українців випала честь зруйнувати останню імперію в світі, адже Україна чинить спротив!

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.