“Легалізована” іранська контрабанда в Херсоні

З 24 лютого багато компаній припинили ввезення товарів у рф. Когось з них зачепили фінансові санкції, когось – ембарго на товари, а хтось вирішив піти з токсичного російського ринку, розірвавши ланцюги постачань.

Водночас  на поличках в багатьох магазинах Херсону — поруч із продуктовими товарами з “ЛНР” та рф, стоять товари з Ірану. Дві країни-терористки, які допомагають одна іншій обходити санкції.Зокрема покривати дефіцит продуктових товарів, які вже не виробляються на території рф, або більше не імпортуються до неї.

Зауважимо, навіть на тимчасово окупованих територіях українці здебільшого уникають продуктових товарів з прапором рф на них, або іранськими символами на пакунку.

Торговельна ізоляція росії — це один з найнадійніших способів позбавити агресора бюджетних доходів і воєнних технологій. Саме тому важливо не лише розширити санкції, а й унеможливити будь-які способи їх обходу.

В Українському Херсоні не потрібні товари країн-терористів й незабаром полички місцевих магазинів  будуть заповненні знову Українськими продуктовими товарами!

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.