“Маріонетки Кремля об’єднуйтесь!!!”. Як москва шукає союзників по світу

Російська федерація, очолювана міжнародним злочинцем владіміром путіном, продовжує створювати паралельну реальність в якій вони не країна-ізгой, а має підтримку простого люду в світі.

14 березня в Москві відбулась чергова вистава – з’їзд агентів впливу Кремля в світі. Офіційно це подавалась як “з’їзд русофілів”, куди за фактом прибули російські пропагандисти зі всього світу, які і й утворили “міжнародний рух русофілів”.

Вже в назві ми маємо маніпуляцію. Адже рух подається як противага “русофобії”. В світі кремлівської пропаганди не існує московських колоніальних війн й боротьба світу проти цього. Є безпричинна русофобія, а отже є “справедлива русофілія”. 

Загалом ця зустріч мала на меті три задачі:

  • пропаганда;
  • коригування дій агентури;
  • створення плацдарму для вербування найманців.

Пропаганда

Інформаційно москва діє просто: створює альтернативну реальність й просуває її у світі. Для внутрішнього споживача кремль вибудовує лінію, що ізоляція країни є не наслідком дій самої рф, а саме русофобної змови через зростаючий “нацизм” у світі. Відтак їх країна жертва агресії, а не навпаки.

Проте таке зібрання “русофілів” має продемонструвати, що в світі нібито є “рух спротиву” й сама рф має підтримку серед простого населення. Це має дати пересічному росіянину відчуття, що він на “боці добра” й вже незабаром для його країни настане щасливий фінал, коли всі народи світу “скинуть гніт політиків” й росія перестане бути в ізоляції. 

Саме на останнє ставить Кремль в тій ситуації, коли російська армія вже не здатна виконати поставлені задачі й підтримка України зростає. Кремль розраховує використати слабкості демократії й отримати більш лояльні уряди в країнах світу за результатами наступних виборів. 

Саме на плечі маргіналів, які зібрались в Москві, лягає завдання вести підривну діяльність у світі. Більшість з тих, хто зібрався в залі – відомі прихильники теорії змов, які постійно спекулюють на страхах населення демократичного світу: нацизм, цензура, колоніалізм, імперіалізм, мілітаризм, війна й все інше, що насправді робить сама рф.

Коригування дій агентури

Російська пропаганда заявила, що на захід завітали представники понад 40 країн. Курували цей процес “православний олігарх” костянтин малофєєв й нацистський філософ алєксандр дугін. Офіційним обличчям процесу став відомий агент впливу стівен сігал, який давно розміняв кар’єру на російське забезпечення.

В цілому весь захід більше нагадував шабаш божевільних, які повторювали як мантру тези російської пропаганди. Більшість відвідувачів мали псевдорегалії, адже вся їх робота – це очолювати проросійське ГО у своїх країнах й жити на гранти рф.

Лідером руху став болгарин ніколай малінов – російський шпигун, проти якого триває розслідування за держзраду на Батьківщині.

Серед інших “відомих русофілів” є німець тобіас пфенінг – очолює “антиімперіалістичний рух” в себе вдома й нібито зазнає за це утисків. Тому й захищає право російської імперії здійснювати свою колоніальну політику. Тобіас не приховує, що він є затятим фанатом садиста фелікса дзержинського.

Також на заході був француз фабріс сорлін – який є радикальним націоналістом й очолює аналітичний центр “Катехон”. Останній фінансує костянтин малофеєв. Сорлін давно підтримує війну рф проти України. 

Ще одним французом, який був на сході російських нацистів, є п’єр де голь – внук легендарного Шарля Де Голя. П’єр проживає у Швейцарії й немає успіхів в кар’єрі, але таке рідство дає йому підвищену увагу від російських спецслужб. Відтак він постійно просуває наративи кремлівської пропаганди у Європі. 

Австрію представляв патрік поппель – колишній генсекретар “інституту Суворова” в Австрії, а наразі він є представником “МЗС Абхазії” у Відні. Пропагандисти титрували патріка як “незалежного журналіста”, який не боїться говорити правду. 

Проте не лише європейці були серед “русофілів”. Від Бразилії до Москви приїжджав пепе ескобар – журналіст Russia Today, який відомий як фанат сіоністської змови й постійно транслює в Бразилії кремлівську пропаганду. Крім цього на заході була купа представників Сирії, Лівану й індійської п’ятої колони.

Всіх їх поєднує тотальна залежність від фінансування росією і їх “русофілія” має ціну. При цьому, всім їм росія дає “соціальний ліфт”, тобто час в ефірах, впізнаваність й це робить їх ще більше залежними від кремля.

Такі “рухи” підтримують радикальні партії в країнах ЄС, які мають на меті розхитувати ситуацію в суспільстві та підривати довіру до влади. Росіяни традиційно використовують політичні та економічні кризи для підтримки радикальних політичних проектів, які на популістичних гаслах мають змогу здобути прихильність населення та підривати демократичний державницький курс. 

Плацдарм для найманців

Також діяльність цих “русофілів” спрямована на створення плацдарму для вербування. Не секрет, що всі ці діячі контактують з російськими спецслужбами й координуються ними.

Водночас рф зайнята пошуками найманців з усього світу, аби покрити втрати своєї армії в Україні. Довірливі люди, які потрапляють в тенета пропаганди цих діячів, а отже під їх вплив, і є тими – кого рф потім вербує на війну в Україну. 

Тобто, всі ці пропагандисти акумулюють прихильників рф й далі подають ці списки своїм кураторам, які потім вже оцінюють можливість вербування кожного зі списку. Відтак йдеться фактично про воєнних злочинців, які прямо зараз працюють на агресивну імперію, замаскувавшись під благу справу.

Центр національного спротиву закликає українців за кордоном виходити на акції в підтримку Батьківщини й продовжувати боротися з російською пропагандою у світі.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.