Мешканці півдня відмовляються від співпраці з ворогом, а на сході нищать інфраструктуру, – огляд з ТОТ   

Мешканці тимчасово окупованих територій продовжують чинити спротив окупації. Так. на сході партизани зруйнували інфраструктуру, а на півдні місцеві ігнорують рублі. Більш детально – далі.

Спротив окупації

На тимчасово окупованих територіях Луганської області партизани знищили устаткування автоматизованого управління залізницею (шафа СЦБ) на ділянці залізничного сполучення Ровеньки-Антрацит в районі населеного пункту Ясенівський.

Таким чином диспетчеризація руху на ділянці відбувається лише вручну, а це зменшує швидкість руху поїздів та й в цілому пропускну здатність дільниці. Тепер на боєприпаси росіянам доведеться почекати.

Водночас активісти руху громадянського спротиву “Жовта Стрічка” продовжують “бомбити” вулиці тимчасово окупованих територій листівками та українською символікою. Цього разу у Мелітополі невідомі герої намалювали нові графіті біля парку “Горького”, а також розклеїли нові плакати з закликом ігнорувати паспортизацію ворога.

Варто зауважити, що мешканці Мелітополя винайшли нові способи ігнорувати паспортизацію ворога. Так, можна стати в електронну чергу й пропустити її, що автоматично змусить вас заново записатись в чергу й так повторювати процедуру. Це полегшує перевірку на блокпості, адже ви маєте повідомлення щодо запису в чергу на паспорт.

Росіяни вимагають переходити на “московський час” та інші репресії ворога

На лівому березі Херсонщини, яка тимчасово окупована рф, ворог здійснює перевірку гаджетів місцевого населення на предмет переведення годинників на “російський час”.

Ворог й раніше здійснював обшуки та проводив посилену перевірку місцевих на блокпостах, але перевірка годинника – це вже ноу-хау від окупантів. В разі виявлення встановленого київського часу, окупанти попереджають про наслідки та змушують переходити на московський час. Проте, зі слів російських солдатів, незабаром покарання за український час на телефоні буде суворішим й матиме наслідки.

Також ворог посилив відповідальність за користування гривнею на ТОТ. З 1 січня ворог почав рейди по магазинах, які їх приймають. Також ворог затримав валютників, як здійснювали обіг. Крім того, під час обшуків вилучають термінали банків.

Проте й це не допомагає, тому окупанти посилили відповідальність за обіг гривні. Тепер за продаж товарів в українській валюті передбачено штраф 300 тис. рублів.

В тимчасово окупованому Бердянську окупанти провели черговий рейд по гаражним кооперативам. Цього разу обшукували гаражі педагогів, які відмовились від співпраці.

Російські пропагандисти стверджують, що в гаражах педагоги ховають документацію й оргтехніку, яку нібито викрали з місцевого університету. Хоча за фактом саме росіяни захопили приміщення й безправно користуються чужим майном.

При цьому варто зауважити, що росіяни контролюють ВНЗ з першого дня окупації й ніхто зі співробітників не міг нічого винести з приміщення без їх відома. Фактично ворог використовує цю підставу для репресій проти педагогів.

У тимчасово окупованому Енергодарі почастішали випадки викрадень працівників Запорізької атомної станції, які не погоджуються підписувати контракти з фейковою компанією від росатому. Відтак ворог хоче “переконати” українських енергетиків працювати на росіян. Родичам викрадених працівників не повідомляють, де їх тримають.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.