Можливі провокації з обстрілами шкіл на тимчасово окупованих територіях

Фахівці Центру протидії дезінформації при РНБО України зафіксували, що починаючи з початку навчального року на тимчасово окупованих територіях рф готує підґрунтя для здійснення кривавих провокацій пов’язаних зі школами.

31 серпня міністерство оборони рф опублікувало та направило до ООН, міжнародних гуманітарних організацій та Україні адреси та точні координати всіх шкіл, які почали роботу на ТОТ. Інформація більш ніж очевидна, адже це території України і українські органи влади мають перелік освітніх закладів. Проте існує висока ймовірність здійснення росіянами звірств щодо одного або декількох об’єктів із наданого переліку, з подальшим звинуваченням у цьому ЗСУ. Таким чином, на думку ЦПД, загарбники заздалегідь готують інформаційне алібі для себе.

Нагадємо, що раніше Центр національного спротиву повідомляві, що росіяни використовують школи та дитсадки на тимчово окупованих територіях України для дислокації своїх військових та техніки. використовуючи дітей, як живий щит. Відтак ЦНС закликає цивільне наслення покидати ТОТ України на час операції ЗСУ зі звільнення наших територіій.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.