На окупованих територіях ліквідовано колаборантів

16 вересня в Луганську пролунав вибух в результаті якого загинув т.зв. голова генпрокуратури ЛНР, водночас в Бердянську вбито заступника голови окупаційної адміністрації міста.

“Генпрокурора” сергія горенка підірвали прямо в робочому кабінеті. Разом з ним загинула його заступниця катерина стегленко. За попередньою інформацією вибухівку заніс один з відвідувачів.Зауважимо, сергій горенко є зрадником й до 2014 року працював в українських правоохоронних органах.

В Бердянську поблизу свого гаража було вбито олега бойка та його дружину людмилу бойко. Перший відповідав в окупантів за ЖКГ, а його дружина очолювала міську виборчу дільницю щодо “референдуму”.

Зауважимо, що життя колаборанта яскраве, та короткотривале, адже зрадників ніхто не любить: ні місцеві, ні інші колаборанти, ні ті, на кого вони “працюють”.

Нагадаємо, 6 вересня у центрі тимчасово окупованого Бердянська Запорізької області підірвали авто “коменданта” міста Артема Бардіна.

Центр національного спротиву закликає мешканців тимчасово окупованих територій евакуюватись з регіону на період операції ЗСУ зі звільнення території.

 

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.