На ТОТ Донеччини більшість лікарень обслуговує лише військових рф 

В містах на тимчасово окупованій території Донеччини цивільним майже неможливо отримати медичні послуги.

Через збільшення втрат серед особового складу росіяни продовжують переводити цивільні медзаклади на ТОТ на обслуговування військових. Зокрема на донеччині, закладів у тимчасово окупованих містах вже переведені у формат лікування військових. У Горлівці, Єнакієво, Торецьку, Торезу, Сніжному та інших містах цивільним  майже неможливо отримати послуги. Проте в багатьох лікарнях росіяни продовжують запускати невелику кількість цивільних, аби використовувати їх у якості живого щита. Адже окупанти бояться розгортати велику кількість польових шпиталів  через страх того. що місцеві партизани передадуть координати силам оборони.

Водночас навіть ті лікарні, які можуть надавати послуги цивільним – виставляють вимоги до місцевого населення. Так, без російського паспорта медики перестають надавати допомогу. Для того, аби контролювати процес паспортизації та надання послуг по паспорту, росіяни збільшують кількість медиків, яких привозять з території рф.

Центр національного спротиву закликає не брати російський паспорт.За необхідності ви можете оформити заяву і мати відповідний “документ” окупантів на руках. Проте постійно пропускаючи чергу на видачу ви можете оновлювати заяву на отримання та саботувати отримання російського сміття.

Також, центр національного спротиву вдячний нашим партизанам, які продовжують передавати інформацію про розміщення російських військових та пересування ворожої техніки. така інформація допомагає силам оборони бути ефективними та наближати перемогу.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.