На ТОТ українці відмовляються від російських номерних знаків

На тимчасово окупованих територіях росіяни змушують людей отримувати нові “номерні знаки”. 

Ще з літа окупанти на ТОТ змушують українців отримувати російські “номерні знаки”. Та саботують процес перереєстрації. За традицію окупанти використовують шантаж та погрози.

Зауважимо, що за кремлівським сценарієм Запорізька та Херсонська область мають стати Таврійською губернією й увійти до складу РФ напряму, як було під час окупації Криму. Тому важливим моментом є створення картинки масової підтримки населенням окупації.

Одним з таких кроків є наліпка TVR на автомобільні номери. Для їх поширення окупаційне бандформування “Державна автомобільна інспекція” зупиняє авто в Мелітополі й виписує штрафи за різними, в тому числі надуманими, причинами. Уникнути штрафу можна лише за умови прикріплення колаборантської наліпки замість UA. Тому на блокпостах росіяни змушують водіїв заклеювати український прапор на номерах та вимагають усної обіцянки перереєстрації транспорту. 

Та загалом ситуація в окупантів не найкраща, місцеві намагаються чинити спротив цим вимогам. Найбільша кількість автомобілів на “новій реєстрації” – це викрадені окупантами авто на які вони ставлять номери, аби виконувати вимоги москви.  

Центр національного спротиву закликає мешканців ТОТ, за можливості, виїхати на територію підконтрольну українському уряду.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.