На Луганщину звозять працівників з рф – путін надає пільги росіянам, які працюватимуть в Україні

На окупованій Луганщині росіяни не можуть знайти достатню кількість кадрів, які готові на них працювати. 

Окупанти намагаються запустити перехід Луганщини та Донеччини на російську програму освіти. Проте зростаючий спротив місцевих не дозволяє знайти фахових працівників. Ті колаборанти, які залишилися. годяться хіба для примітивних, постановочних сюжетів для пропагандистського телебачення. 

Відтак росіяни вирішили призначити заступником так званого міністра освіти днр олега трофімова. Це заступник директора інституту (рівень заступника декана – ред.) “Тамбовського державного університету”. Тим часом на тимчасово окуповані території Луганщини звозять росіян, через брак колаборантів. В область вже завезли освітян з тамбовської області рф. Метод залучення дітей до навчання за російською програмою простий – цинічний шантаж. Батькам погрожують, що їх лишать батьківських прав, якщо діти не будуть навчатися по новій програмі.

Спротив українців влада рф зрозуміла на найвищому рівні. Адже в жодному районі, який росіяни окупували з 24 лютого, не вдалося налагодити роботу. Колаборантів бракує, а ті, хто є – це просто нікчеми, яких використовує російська пропаганда. Тому, в кремлі ухвалили рішення прирівняти усіх росіян, які працюють на тимчасово окупованих територіях України до ветеранів. Мета проста: збільшення кількості російських спеціалістів, зокрема вчителі, лікарі, управлінці, які незаконно працюють в окупаційних органах рф в Україні. 

Відповідний закон путін підписав 14 липня. 

Працівників з рф відправляли й до цього, на ротаційній основі. Але росіяни не горіли бажанням їхати працювати до України. Певно через те, що росіяни просто часто горять в Україні, в буквальному сенсі.  На думку окупантів ухвалений закон допоможе зробити вакансії більш привабливим. Але, наразі, черг на поїздки до України немає і росіян відправляють працювати в наказовому порядку. 

Український спротив працює і створить “комфортні” умови для новоприбулих працівників.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.