Окупанти бояться партизанів та не можуть їх знайти, – огляд з ТОТ

Окупанти задля звітності перед Кремлем почали більше викрадати українців, але водночас скаржаться на партизанів. Центр національного спротиву підготував новий дайджест головних подій на тимчасово окупованих територіях. 

Страх перед партизанами

До рук ЦНС потрапив телефон одного з окупантів, який встиг пожалітися на активність українського підпілля під Мелітополем. Зокрема, він повідомив, що завдяки партизанам загинуло 13 ворогів.

В сусідньому Бердянську зникли безвісти три окупанти. Тепер солдатам ворога, які дислокуються в місті, за можливості дозволили пересуватися у цивільній формі аби зайвий раз не наражатися на небезпеку.

Ще однією причиною дозволу на перебування в цивільному є те, що місцеві активно відстежують ворога й передають про його пересування ЗСУ. Відтак ворог намагається не привертати зайвий раз уваги до себе.

Водночас в Донецьку, який перебуває під окупацією майже 9 років, продовжуються акції непокори окупантам.

Нещодавно  підпалили автомобіль одного з представників окупаційної адміністрації. Ворогу не лише знищили авто, але й лишили напис «за Бучу», аби уникнути подвійного трактування акції.

Також на ТОТ продовжують поширювати листівки на підтримку України. Зокрема, у Генічеську таким чином росіянам регулярно нагадують, що вони в місті лише на правах окупантів.

Пошуки підпілля

Окупанти не можуть приборкати захоплені землі й продовжують звозити туди своїх силовиків. Тому на південь прибули нові групи росгвардійців для патрулювання зайнятих населених пунктів. Лише до Бердянська завезли 500 поліцаїв з РФ.

Водночас збільшується кількість рейдів щодо виявлення «диверсантів». Так, 26 – 27 грудня на лівому березі Херсонщини ворог провів рейди в пошуках учасників АТО. Зокрема, такі рейди провели в селах Павлівка та Строганівка (Каховський район).

Шукали учасників АТО, адже для російської пропаганди вони є ідеальною телевізійною картинкою затриманих «бойовиків правого сектору» чи інших добровольчих батальйонів.

Шукали підпілля й на Запоріжжі. В тимчасово окупованому Токмаку ворог провів низку обшуків в мешканців міста, під час якої окупанти намагалися знайти в місцевих мешканців українську символіку,  перевіряючи навіть техніку. В місті також збільшилася кількість вибіркових перевірок телефонів місцевих жителів.

На жаль, щодня на тимчасово окупованих територіях зникають люди, яких надалі утримують в нелюдських умовах.

Наразі триває розслідування щодо катівень, які функціонували в Херсоні під час окупації. Одну з таких нещодавно знову виявили в місті. В ній утримували родичів військовослужбовців і правоохоронців, які не зрадили Україні. 

Кадри з однієї з таких катівень в Херсоні оприлюднив Центр національного спротиву. Зауважимо, що наразі аналогічні катівні продовжують функціонувати на ТОТ. 

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.