Окупанти намагаються будь-якими методами заповнити російські школи на ТОТ

Окупаційні школи не заповнені навіть наполовину, адже місцеві ігнорують навчання за “російською програмою”. Відтак Кремль вдається до різних методів заповнення класів аби створити пропагандистку картинку.

Більшість дітей або виїхало з батьками за кордон, або навчається в українських школах онлайн. Не працює навіть система підкупу розміром 10 тис. рублів за кожну віддану до російських шкіл дитину, яку окупанти ввели напередодні 1-го вересня. Не спрацювали й погрози батькам щодо конфіскації майна та позбавлення батьківських прав.

Водночас у деяких школах особисті справи учнів мають на руках окупанти, тож не виключено, що для заповнення класів вони разом з озброєними  російськими солдатами шукатимуть дітей за їхніми  адресами.

Відтак Центр національного спротиву закликає мешканців Херсонщини евакуюватись  на період операції ЗСУ зі звільнення регіону. Повернемось додому після деокупації.

Зауважимо, аналогічна ситуація й на інших тимчасово окупованих регіонах. Так на Луганщині, в Боровій, до першого класу пішли 10 дітей. Для порівняння — Нова українська школа прийняла 205 першокласників із Сєвєродонецька, а загалом понад 8 200 дітей з цього міста.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.