Окупанти намагаються продовжити депортацію українців з Херсонщини

На тимчасово окупованих районах Херсонської області тривають так звані заходи з евакуації населення. 

Росіяни продовжують вивозити людей з лівобережжя Херсонщини. Раніше вони вивезли свої спецслужби. працівників з рф, яких “відрядили” на ТОТ України та колаборантів. Зокрема масові евакуаційні заходи відбулися в Олешках та Новій Каховці. З собою окупанти вивозять награбоване, зокрема спецтехніку та медичне обладнання. 

На фоні своєї втечі росіяни закликають місцевих мешканців “евакуюватися” з регіону. Фактично ж, окупанти намагаються і надалі проводити свою програму з депортації українського населення та розселення його на території рф. 

Зокрема українців переселяють в регіони, яку за останні десятиліття активно заселяють народи Кавказу. Відтак кремлю необхідно збалансувати демографічну ситуацію в регіоні. Адже в кремлі не відкидають сценарію активних визвольних рухів народів, що населяють рф.

Після активного поширення цієї інформації нашим підпіллям на ТОТ, мешканці регіону відмовляються в такої “евакуації”. Центр національного спротиву закликає мешканців на ТОТ не реагувати на провокації та росіян та, за можливості, евакуюватися на підконтрольній українському уряду території.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.