Окупанти намагаються створити мережу пропагандистів на ТОТ

телебачення, пропаганда

Росіяни продовжують проводити політику інформаційної блокади тимчасово окупованих територій й натомість розвивають мережу пропагандистів.

Від початку повномасштабного вторгнення ворог вже створив низку псевдомісцевих ЗМІ на ТОТ, які контролюються росіянами. Проте пропагандистів не вистачає для повноцінного функціонування цих ЗМІ й подальшого розширення.

Так, в Запорізькій й Херсонські області окупанти досі не змогли запустити філіали ВГТРК (окупаційний пропагандистський холдинг) через відсутність персоналу. 

Відтак росіяни створюють “різноманітні навчальні центри”, які фінансуються з Кремля задля пошуку “молодих й талановитих журналістів”.

Фактично це центри, куди через різноманітні “громадські рухи” потрапляє молодь в пошуках слави й легких грошей. Зокрема такий центр запрацював в Мелітополі (“медіатополь”).

Зауважимо, що добровільна робота на окупанта є колабораціонізмом. Відтак всі псевдожурналісти, які працюють на кремлівських канал на ТОТ понесуть відповідальність передбачену КК України.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.