Окупанти не можуть знайти охочих вступати до лав “добровольчого батальйону” на ТОТ

Окупанти розповідають про “нацистів”, 99% підтримки місцевого населення й таке інше, але реальність руйнує їх пропагандистські міфи.

Так, на тимчасово окупованих територіях Запорізької області ворог ще на початку осені оголосив про створення добровольчого батальйону ім. судоплатова. Проте учасників батальйону окупанти так і не продемонстрували, як й черг охочих, типу таких як були в Україні на початку повномасштабного вторгнення.

Вже в листопаді гауляйтери визнали, що в батальйоні нібито служать росіяни. Тепер же окупанти оголосили набір до цього батальйону по всій рф. При цьому, “добровольцям” не оголошено жодних вимог до вступу, тобто окупанти готові брати всіх, незалкежно від рівня підготовки.

Проте й цей набір не змінить ситуацію. Ніхто не бажає воювати в міфічному батальйоні заради міфічних цілей, адже головним мотиватором для мешканців рф в цій війні є гроші, а мешканці півдня взагалі не сприймають російську владу. Тому батальйон й надалі існуватиме лише у вигаданому світі, де російські військові іноді на камеру будуть вдавати з себе “добровольців” у масках.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.