Окупанти планують відкрити в Запорізькій області центр підготовки пропагандистів

Окупанти використовують школи як центр промивки мізків українських дітей, й незабаром планують відкрити центр підготовки “вчителів” історії та російської мови для таких шкіл.

На тимчасово окупованих територіях в окупантів спостерігається дефіцит педагогів. Більшість українського персоналу відмовилось працювати на ворога, й тому окупанти звезли на територію своїх “вчителів”, які займаються русифікацією українських дітей. Проте й це проблему не вирішило. Більшість росіян приїжджає на ротаційній основі через більші виплати ніж у рф. Проте залишатись на постійній основі вони не хочуть, адже не впевнені в подальшій приналежності регіону до рф.

Відтак окупанти хочуть відкрити на ТОТ педагогічні виші, де у швидкому темпі будуть готувати “нових вчителів”. Перший такий відкрити маюь у Бердянську, де за планом ворога до 1 вересня пройдуть перепідготовку діючі вчителі історії та російської мови. Пріоритет обраних фахівців чітко демонструє на що ставить акцент “російська школа”, а саме на вивченні мови та “правильної історії”.

Центр національного спротиву закликає не віддавати дітей в осередки російської пропаганди. Зауважимо, що російська освіта – це шлях в нікуди. На росії немає престижних університетів, а освітні програми обміну заблоковані через поступову ізоляцію країни-терориста.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.