Окупанти почали примусову мобілізацію кримських татар

Женевська конвенція забороняє проводити мобілізацію на окупованих територіях, та росіяни ігнорують міжнародне право.

Повістки кримчанам роздають на всій території півострова, особливо в місцях, де переважно проживають кримські татари. Фактично, місцеве населення знаходиться перед вибором: смерть на війні або десять років російської в’язниці.

Рекомендуємо мешканцям півострова, за можливості, будь-яким способом покидати територію Криму, ухилятись від отримання повісток та походів до військкоматів. Якщо все-таки вас примусово мобілізували, саботуйте злочинні накази російських військових.

Окремо наголосимо про гарячу лінію прокуратури Криму на випадок якщо ви отримали повістку з військкомату, вас примусово мобілізували або у вас наявні відомості про інших примусово мобілізованих осіб. Номер гарячої лінії: + 38 (096) 700 1600, у тому числі у месенджерах Telegram, Viber, Whatsapp та Signal. Також інформацію можна надіслати на електронні пошти [email protected] та [email protected].

Зауважимо, що невдовзі починається масова мобілізація й на Херсонщині та Запоріжжі. ЦНС закликає ігнорувати повістки та за можливості лишити регіон.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.