Окупанти понесуть відповідальність за утримання українських полонених в неналежних умовах

Ворог утримує на своїй території затриманих громадян України — військовополонених і  некомбатантів в жахливих умовах й кожен дотичний до цього понесе відповідальність.

Так, наші співвітчизники розміщені, як правило, окремо від інших ув’язнених, в приміщеннях штрафних бараків в умовах постійного порушення санітарно-гігієнічних умов. При цьому українців обмежують в тривалості прогулянок і надають мізерний раціон харчування.

Завдяки підпіллю, яке доповідає нам про кожне місце розміщення українців й надають дані про кожного відповідального за репресії ми знаємо, що в місцях утримання українців мають місце непоодинокі випадки застосування до них різних видів насильства і обмеження в медичній допомозі.

Серед  українців швидко прогресує туберкульоз, інші інфекційні захворювання, спричинені не відповідними умовами утримання, а їхній  загальний морально-фізичний  стан — незадовільний. 

Зокрема українців утримують в колонії, яка розташована в н.п. Двубратський (краснодарський край, рф). Відповідальні за міжнародні злочини: ВК 2 – полковник внутрішньої служби владімір говорухін, ВК 3 – начальник установи алєксандр кулагін.

Ще одним місцем, де незаконно утримують українців є колонія в н.п. Усть-Лабінську (краснодарський край, рф). Відповідальним є підполковник внутрішньої служби олєг панасєнко. Також міжнародним злочинцем є підполковник внутрішньої служби руслан ситнянський (який керує туберкульозною лікарнею ФСВП рф по Краснодарському краю).

Також ми обов’язково передамо вітання начальникам СІЗО-1 та СІЗО-5 (Ростов-на-Дону) майору алєксандру папкє та підполковнику павєлу лазорєнко, а також їх колезі з СІЗО-2 у Таганрозі підполковнику в’ячєславу влассу.

Волонтери КіберСпротиву передали Центру національного спротиву масив даних щодо пенітенціарних установ на ТОТ України та рф в яких утримують українців. Ми публікуватимемо серію матеріалів про осіб відповідальних за утримання та катування українських військовополонених та цивільних громадян.  

Рух опору продовжує діяти на в тилу ворога й не обмежений тимчасово окупованими територіями. За всі злочини проти українського народу настане відповідальність. 

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.