Окупанти продовжують привласнювати нерухомість громадян України на ТОТ

Ворог продовжує вживати додаткові заходи щодо протиправного привласнення нерухомості та іншого майна громадян України, які вимушено покинули тимчасово окуповані території.

Так, 12 травня гауляйтер так званої «лнр» пасєчнік підписав «указ» щодо «особливостей отримання права власності на безхозну нерухомість». Суть «указу» зводиться до того, що органи окупаційної адміністрації можуть звертатись до окупаційного ж «суду» з питанням «націоналізації» нерухомості, що належить громадянам України, яким довелось евакуюватись з ТОТ, і яка вже протягом 3 місяців визнана як «безхазяйна» тими ж самими органами окупаційної адміністрації.

Аналогічний «документ» був підписаний гауляйтером «днр» пушиліним 10 травня.

Такі самі процеси відбуваються і на ТОТ Херсонської та Запорізької областей, де підрозділам російських окупаційних військ та колаборантам також «передають у власність» земельні ділянки, будинки та приватні квартири.

Центр Національного Спротиву наголошує, що вся територія України буде звільнена від окупантів, а майно буде повернуто законним власникам. Щоб пришвидшити це, ми закликаємо інформувати про розміщення та пересування ворога.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.