Окупанти продовжують тиснути на місцеве населення на ТОТ

Росіяни посилюють контрдиверсійний режим на півдні.

Повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України.

“Російські окупанти продовжують посилювати контррозвідувальний та поліцейський режим на тимчасово зайнятій території Херсонської області. Зокрема, в Горностаївському районі Херсонської області тривають рейдові заходи з перевірки особистих телефонів у місцевого населення на наявність фото- та відеоматеріалів, а також “забороненого” контенту. Під час таких перевірок окупанти фіксують персональні дані місцевих жителів, вибірково обшукують їхні оселі”, – йдеться у зведенні Генштабу.

Відтак, Центр національного спротиву закликає бути обережними й за можливості залишити регіон. Також нагадуємо, що на сайті центру є інструкція щодо чистки телефону та поводження під час арешту.

Також чистіть історію браузерів та відписуватися від українських телеграм-каналів перед виходом на вулицю. Посилання на перевірені новинні ресурси можете зберігати у вигляді QR-коду.

Як відключити збереження історії пошуку в Chrome або Edge: хвилинне рішення.

ЦНС також закликає мешканців тимчасово окупованих територій повідомляти про пересування військової техніки та особового складу ворога через зручні вам додатки та месенджери. Зокрема телеграм-бот спротиву, СБУ або ж через форму на сайті ЦНС.

Нагадаємо, що на Херсонщині окупанти активно вивозять награбоване.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.