Окупанти шукають нові можливості мотивації військ

На ТОТ сходу та півдня України російсько-окупаційні війська шукають нові можливості стимулювання місцевих жителів до участі у так званій «сво».

У зв’язку з цим противник має намір внести відповідні зміни до своїх «федеральних» законів «про освіту». Відтак, ворог намагатиметься спростити умови вступу до навчальних закладів для осіб, які безпосередню проходять військову службу у рядах російсько-окупаційних військ та беруть активну участь у війні проти України, а також додатково заохотити членів їх сімей для проходження безкоштовного навчання на так званих «бюджетних місцях» у вищих навчальних закладах рф.

Ворог усвідомлює, що вже всі попередні аргументи щодо залучення додаткових сил до так званої «сво» на даний момент вичерпані, тому ворог мотивує окупантів щодо отримання примарних «пільг» для себе і своїх дітей.

Центр Національного Спротиву наголошує, що колаборанти, які вирішили піти на співпрацю з російсько-окупаційними військами будуть зафіксовані українським підпіллям на ТОТ та у відповідний момент будуть притягнуті до відповідальності відповідно до законів України.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.