Окупанти створюють табори для навчання завербованих ув’язнених на ТОТ

На тимчасово окупованих територіях Луганської та Запорізької областей створюються табори для навчання ув’язнених, що прибувають з рф.

Як повідомляє Генштаб ЗСУ, противник і надалі намагається поповнювати свої втрати в живій силі за рахунок ув’язнених осіб з російської федерації. Нещодавно відзначено прибуття близько 200 таких осіб до одного із польових таборів противника у тимчасово окупованому Роговому Луганської області. До кінця місяця очікується прибуття ще до 250 засуджених осіб .

Також, в районі населеного пункту Можняківка Луганської області, окупанти організували підготовку до 800 новоприбулих російських в’язнів.

Разом з тим, в районі населеного пункту Новопетрівка Запорізької області, на територію полігону для військової підготовки нещодавно прибуло близько 400 найманців із складу російських в’язнів, завербованих ПВК «вагнер». Найближчим часом для військової підготовки очікується прибуття ще 400 найманців із складу російських засуджених.

Центр національного спротиву нагадує найманцями та кожному окупанту, який ступив на українську землю – кожен відповість за свої злочини та знущання з українців. Час відплати наближається.  

Сьогодні кожен мешканець ТОТ може допомогти наблизити нашу перемогу. Для цього закликаємо інформувати про розміщення та пересування ворога. 

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.