Окупанти викрадають дітей з ТОТ Луганщини

Окупанти запланували проведення нових «медичних оглядів» для дітей ТОТ Луганщини, щоб підготувати їх до подальшого вивезення на територію рф.

Так звані «медичні огляди» на тимчасово окупованих територіях є лише фікцією, яку росіяни використовують як привід для подальшого вивезення дітей до рф. Жодних медичних оглядів реально не проводиться, але дітям ставлять вигадані діагнози та використовують це, щоб вивезти їх «на лікування» у медичних закладах російської федерації.

Дана процедура є складовою державної політики рф, спрямованої на геноцид українців. Так, уряд рф виділив більше 1.4 млн рублів на проведення «профілактичних медичних оглядів» в 2023 році. Керує даним процесом уповноважена путіним з прав дітей марія львова-бєлова. 17 березня 2023 року Міжнародним кримінальним судом у Гаазі було видано ордер на арешт львової-бєлової та путіна за незаконну депортацію українських дітей.

Більше інформації: Викрадення українських дітей як ознака геноциду

Центр Національного Спротиву закликає мешканців ТОТ в жодному разі не пускати своїх дітей на будь-які «медичні огляди», які проводять окупанти. Це призведе лише до того, що дітей примусово вивезуть «на лікування» до рф, де вони зрештою потраплять до російських дитбудинків.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.