Окупанти збільшили масштаби підкупу населення для отримання паспортних даних

Росіяни провалюють не лише обсяги паспортизації, а й навіть збір паспортних даних  на тимчасово окупованих територіях, тому змушені збільшити масштаби підкупу населення. 

Тактика окупантів дуже проста: створити соціальну кризу й потім видавати одноразові виплати 10 тис. рублів в обмін на паспорт. Раніше росіяни її застосували до пенсіонерів, але з 6 липня розширили перелік тим, хто може отримати 10 тис. рублів. Зокрема тепер гроші можуть отримати малозабезпечені родини, матері з дітьми до 3 років й інші соціально незахищені верстви населення. На людей продовжують чинити тиск, аби вони були змушені брати російські документи. 

Також триває примусова паспортизація в місцях позбавлення волі. Зокрема до в’язнів застосовують психологічний та фізичний тиск.

Нагадаємо, раніше окупанти почали тиснути на ув’язнених “Північної виправної колонії №90”, аби ті подавалися на російські паспорти. Керівник колонії Євген Соболєв перейшов на бік ворога й вже 18 червня його машина несподівано вибухнула. Зрадник вижив, але лікуватись вирішив в Криму, адже не довіряє херсонським лікарям.

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.