Освітяни та підприємці Херсону масово відмовляються співпрацювати з окупантами

Попри значний тиск з боку загарбників у тимчасово окупованій Херсонській області, не все виходить у відповідності до планів Кремля. Українці продовжують чинити спротив окупантам.

Так, за даними розвідки днями керівники окупаційної адміністрації Херсону, зокрема Володимир Сальдо, Кирило Стремоусов, Сергій Черевко та Тетяна Кузміч, провели нараду із директорами 25 шкіл міста та області. Головним питанням наради було запровадження російської освітньої програми на окупованих територіях. Втім, більшість директорів відмовилася від співпраці з окупантами. Крім того колаборанти відчувають кадровий голод – від співпраці з ними відмовляється дедалі більше українців. Тому окупанти намагаються схиляти працівників освіти та медичних закладів до укладання контрактів з російською «владою».

Наразі немає успіхів і у запровадженні обігу російських рублів на Херсонщині. Цей процес значно ускладнюється через неофіційні бойкоти російської валюти місцевими підприємцями, які чітко розуміють що у російської грошової одиниці, так само як і у всієї економіки рф немає майбутнього. Саме тому підприємці часто відмовляються від розрахунків за товари в рублях.

Все ці факти говорять про те, що Кремлю не вдасться швидко інтегрувати захоплені території через спротив наших громадян. Особливо важливим спротив стає на тлі контрнаступу українських військ на Херсонському напрямку. Успішний громадський спротив, саботаж та партизанська боротьба можуть значно прискорити звільнення Херсонщини від загарбників.

Кожен навіть маленький, але надзвичайно сміливий крок, наших медиків, освітян та підприємців наближає повернення України!

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.