Партизани полюють на колаборантів, а росіяни тікають, – огляд з ТОТ

 

Збройні сили України завдали росіянам чергової поразки й змусили втекти з правого берега Херсонщини, а підпілля продовжує наближати перемогу України. Центр національного спротиву підготував новий огляд головних подій на тимчасово окупованих територіях.

Підпілля полює на окупантів  

5 листопада в тимчасово окупованому Вуглегірську розстріляли «суддю» так званого «верховного суду ДНР». Йдеться про колишнього суддю Донецького апеляційного суду, який з 2014 року працював у т.зв. «верховному суді днр». Саме він виносив юридично нікчемні вироки полоненим українським військовим. Зрадник зазнав вогнепальних поранень й перебуває у лікарні у тяжкому стані.

Вже 11 листопада в Мелітополі пролунав вибух у під’їзді будинку, де живе колаборант Андрій Бойко. Він займає «посаду» так званого заступника міністра спорту тимчасово окупованої частини Запоріжжя. Колаборант отримав поранення.

Не можна оминути увагою й смерть т.зв. заступника голови окупаційної адміністрації Херсонщини Кіріла Стрємоусова, який 9 листопада помер при загадкових обставинах. 

Що ж, життя колаборантів сповнене ризиків, адже зрадників не сприймає ніхто. 

Зауважимо, що росіяни так і не змогли приборкати українське підпілля. Тепер ворог набирає 1000 поліцаїв у місті Тольятті Самарської області для служби на тимчасово окупованих територіях України. Місцеві зрадники-поліцаї виявились не здатними взяти регіон під контроль та втратили довіру окупантів. 

Водночас окупанти посилили фільтраційні заходи й почали більш масово викрадати людей на ТОТ. Активніше рейди проходять у великих містах. ЦНС стало відомо про десятки затриманих за останні дні. Росіяни вивозять затриманих в інші міста. Зокрема, затриманих цивільних у Новій Каховці вивозять до фільтраційного табору в Чаплинці.

Відступ ворога 

Та головною подією тижня є поразка російської армії на правому березі Дніпра. Перед втечею росіяни масово грабували Херсонщину, а на окупованих регіонах грабують й досі.

Проте мародерство це останнє що робить окупант перед смертю. Так, 11 листопада – день звільнення Херсона з-під російської окупації. Це не день, коли відійшли російські війська, вони не поступаються, коли не відчувають сили. Звільнення Херсону – це заслуга українських сил оборони. Це перемога місцевого підпілля, яке понад 8 місяців чинило героїчний спротив ворогу. Наших партизан.

Наступ ЗСУ супроводжувався активізацією українського підпілля. Саме прості українці перші зривали ворожі прапори та нищили символіку окупанта. Натомість українських солдатів при звільненні вже чека український прапор, який місцеві ховали всю окупацію.

 

Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.